Uitslag Witte Muizen Poule 4 mei

Woensdag 08 mei 2019

Een zeer spectaculaire Witte Muizen Poule van 4 mei jongsleden: maar liefst 12 winnaars, allen 6 wedstrijden goed ingevuld!

Rick Zandvliet, Jan Visser, Rob Elskamp, Frank Olthuis, Jordi Joostema, Erik Barneveld, Han ter Velde, John vd Vosse, Jamie vd Pauw Kraan, Albert Kraan, Tonnie Hofmeijer en Jasper Looije zijn de gelukkige winnaars geworden van deze speelronde.

Met de winnaars wordt contact opgenomen!

Er waren in totaal 46 deelnemers.

De volledige uitslag:

Erik Barneveld 6 Han ter Velde 6 John vd Vosse 6 Jamie vd Pauw Kraan 6 Albert Kraan (Hatto Heim) 6 Tonnie Hofmeijer 6 Jasper Looije 6 Rick Zandvliet 6 Jan Visser 6 Rob Elskamp 6 Frank Olthuis 6 Jordi Joostema 6 Bert Mensink 5 Harry Zwarthof 5 Fred Bisschop 5 Henri Houtman 5 Stefan Nesselaar 5 Gerrit vd Maten 5 Soren van Hell 5 Wim Hanekamp 5 Berend Tijssen 5 Tymen Rekers 4 Johannes Dekker 4 Gerben Bleumink 4 Jesse de Gooijer 4 Christiaan vd Vlekkert 4 Richard vd Streek 4 BJ Lukje (Stentor) 4 Rik Dingerink 4 Bart Dingerink 4 Frank de Jong 4 Herman Nijman (Stentor) 4 Anton van Noorel 4 Christiaan Holtdijk 4 JP de Gooijer (EZC) 4 GJ Barneveld 4 Dennis Bijsterbosch 4 Harry Veldhuis 4 Marthijn vd Steege 4 Henk van Oene 3 GJ Oosterveen 3 Michiel de Gooijer 3 Hein Dezijn 3 Harmen van Oene 3 Richard Tijssen 3 Pascal Diender 1