Uitslag Witte Muizen Poule 6 april

Dinsdag 09 april 2019

Maar liefst drie winnaars bij de Witte Muizen Poule van zaterdag 6 april: Dick van Lohuizen, GJ Barneveld en Oscar Vink. Alle drie deelnemers hadden zes wedstrijden correct ingevuld. Maar liefst 15 deelnemers volgden, met vijf correct voorspelde wedstrijden.

Er waren in totaal 54 deelnemers!

De volledige uitslag:

Oscar Vink 6 GJ Barneveld 6 Dick van Lohuizen 6 Frank de Jong 5 Herman Nijman (Stentor) 5 Bert Mensink 5 Gert Toorn 5 Tonnie Hofmeijer 5 Gerrit Remmerts 5 Gerrit vd Maten 5 Henri van Leeuwen 5 Harmen van Oene 5 Soren van Hell 5 Frank Olthuis 5 Dennis Bijsterbosch 5 Erik Barneveld 5 Henry Sscheffel (KCVO) 5 Johannes Dekker ('t Zeumde) 5 Jesse de Gooijer 4 Henri Houtman 4 Jordi Joostema 4 Jamie vd Pauw Kraan 4 GJ Toorn 4 Martijn Kuiper 4 Stefan Nesselaar (CDW) 4 Jasper Looije (Nunspeet) 4 Wim Hanekamp 4 JP de Gooijer (EZC) 4 Michiel de Gooijer 4 Damian de Wilde 4 Anton van Noorel 4 Ruud de Gooijer 4 Henk van Oene 4 Hans Bos (DSV) 4 Gerben Bleumink  4 Harry Zwarthof 4 Jan Dul 3 Pascal Diender 3 Henk van Gelder 3 Michael Bosman 3 Albert Kraan (Hatto Heim) 3 Bart Dingerink 3 Rob Elskamp 3 Colin Kommer 3 Robin van Zeeburg 3 Rik Dingerink 3 Marthijn van der Steege 3 Eric Wagenaar 3 Ad Ijzerman 3 Tymen Rekers 3 GJ Oosterveen 2 Jan Visser 2 Barend de Ruiter 2 John Bijsterbosch 2