Uitslag Witte Muizen Poule 23 maart

Woensdag 27 maart 2019

Henri Houtman, Bert Jan Lukje (Stentor) en Christiaan van de Vlekkert zijn samen winnaar geworden van de Witte Muizen Poule van 23 maart. De drie deelnemers kwamen uiteindelijk tot zes goede voorspellingen. Daar achter volgde een heel peleton deelnemers met maar liefst vijf correct voorspelde wedstrijden.

In totaal waren er 48 deelnemers.

De volledige uitslag:

Henri Houtman  6 Bert Jan Lukje (Stentor) 6 Christiaan van de Vlekkert 6 Marthijn van der Steege 5 Tonny Hofmeijer 5 Herman Nijman (Stentor) 5 Soren van Hell 5 Richard Tijssen 5 Rik Dingerink 5 Rick Zandvliet 5 Harmen van Oene 5 Dennis Bijsterbosch 5 Albert Kraan (Hatto Heim) 4 Rob Elskamp 4 Anton van Noorel 4 Frank de Jong 4 Jordi Joostema 4 Frank Olthuis 4 Ruud de Gooijer 4 Ruth Veldkamp 4 Fred Bisschop 4 Sander Draaijer 4 John vd Vosse 4 Erik Barneveld 4 JP de Gooijer (EZC) 4 Michiel de Gooijer 4 Jesse de Gooijer 4 Dick van Lohuizen 4 Bart Dingerink 3 Jasper Looije (Nunspeet) 3 Gerrit vd Maten 3 Jan Visser 3 Berend Tijssen 3 Sem Wolff 3 GJ Barneveld 3 Harry Veldhuis 3 Wim Hanekamp 3 Stefan Nesselaar (CDW) 3 GJ Oosterveen 3 Henk van Oene 3 Richard vd Streek 3 Henry Scheffel (KCVO) 3 Hans Bos (DSV) 3 Mark Zandvliet 3 Michael Bosman 2 Kristian Stijf 2 Pascal Diender 2 Jeremy van de Beek 2