Uitslag Witte Muizen Poule 16 maart

Maandag 18 maart 2019

Gerrit van de Maten is winnaar geworden van de Witte Muizen Poule van zaterdag 16 maart. Hij wist maar liefst 6 wedstrijden goed te voorspellen.

Wedstrijd 1 was door de deelnemers als beste ingevuld: 34 van de 49 deelnemers hadden ons aller SEH op winst gezet in de gemeentederby tegen WZC (3-0 eindstand).

Dick van Lohuizen, GertJan Toorn en Jeremy van de Beek hadden alle drie 5 wedstrijden goed ingevuld.

Er waren in totaal 49 deelnemers.

De volledige uitslag:

Gerrit vd Maten 6 Dick van Lohuizen 5 GertJan Toorn 5 Jeremy vd Beek 5 GJ Oosterveen 4 Pascal Diender 4 Barend de Ruiter 4 Michael Bosman 4 Henk van Gelder 3 BJ Lukje (Stentor) 3 Henri Houtman 3 Richard van de Streek 3 Soren van Hell 3 Jesse de Gooijer 3 Gerben Bleumink 3 Erik Barneveld 3 JP de Gooijer (EZC) 3 Michiel de Gooijer 3 Frank Olthuis 3 Sander Draaijer 3 Jurian Rosendal 3 Harmen van Oene 3 Damian de Wilde 3 Stefan Nesselaar (CDW) 3 Rick Zandvliet 3 Gert Toorn 2 Brenda van Ginkel 2 Jasper Looije (Nunspeet) 2 Rob Elskamp 2 Richard Tijssen 2 GJ Barneveld 2 Dennis Bijsterbosch 2 Jordi Joostema 2 Tonnie Hofmeijer 2 Christian van de Vlekkert 2 Ellen van de Streek 2 Anton van Noorel 2 Henk van Oene 2 Jamie van de Pauw Kraan 2 Harry Zwarthof 2 Hans Bos (DSV) 2 Henry Scheffel (KCVO)  2 Herman Nijman (Stentor) 1 Tonny Hofmeijer 1 Albert Kraan 1 Marthijn vd Steege 1 Harry Veldhuis 1 Ruud de Gooijer 1 Fred Bisschop 1