Uitslag Witte Muizen Poule 9 maart

Maandag 11 maart 2019

Owen Niemeijer is de winnaar geworden van de Witte Muizen Poule van 9 maart. Hij wist maar liefst 7 wedstrijden goed te voorspellen!

Zowel Richard Tijssen als Robin van de Berg (CDW) kwamen 1 punt te kort om ook aanspraak te mogen maken op de prijzen.

Er waren 43 deelnemers.

De volledige uitslag:

Owen Niemeijer 7 Richard Tijssen 6 Robin van de Berg (CDW) 6 Jasper Looije (Nunspeet) 5 Henk van Gelder 5 Rob elskamp 5 Tonnie Hofmeijer 5 Stefan Nesselaar (CDW) 5 Jeff Richterman (CDW) 5 Dick van Lohuizen 5 Frank de Jong 5 Dennis Bijsterbosch 4 Rosh Rigter (CDW) 4 Roan van Zalingen (CDW) 4 Tim van Ravenhorst (CDW) 4 Marthijn van de Steege 4 Gerrit van de Maten 4 Hans Bos (DSV) 4 Henry Scheffel (KCVO) 4 Wim Hanekamp 4 Fred Bisschop 4 Henri Houtman 3 Eric Wagenaar 3 GJ Barneveld 3 Harmen van Oene 3 Jordi Joostema 3 Frank Olthuis 3 Henk van Oene 3 Soren van Hell 3 Jeremy van de Beek 3 John van de Vosse 3 Albert Kraan (Hatto Heim) 3 Anton van Noorel 3 JP de Gooijer (EZC) 2 Harry Veldhuis 2 Pascal Diender 2 Bart Dingerink 2 Ruud de Gooijer 2 Berend Logtenberg 2 Rijk Potkamp 2 Michiel de Gooijer 1 Ingmar de Wit (CDW) 1 Jamie vd Pauw Kraan 0