Eagles-jeugd op bezoek op Sportpark de Eeuwlanden

Vrijdag 08 maart 2019

Voor de jongens van SEH J013-1 staat binnenkort een erg interessante wedstrijd op het programma: op maandag 18 maart zal het team van trainer J.W. Hanekamp het op het eigen Sportpark de Eeuwlanden namelijk op gaan nemen tegen Go Ahead Eagles J013-1.

En dat is uiteraard niet zomaar een wedstrijd voor de JO13-1 van SEH, zelf uitkomende in de promotiepoule van de 1e klasse. Eagles J013-1 komt namelijk uit in de Eredivisie, waardoor het duel dus een heuse krachtmeting zal worden voor de Heerdenaren!

Saillant detail: bij Eagles J013-1 zal Jesse Wijnstok meedoen, die jaren lang deel uit maakte van de SEH voetbalopleiding.

De wedstrijd vindt maandag 18 maart plaats op sportpark ‘de Eeuwlanden’ in Heerde. Aanvang van het duel is 18.30 uur. Publiek is meer dan welkom; de toegang is gratis!