Uitslag Witte Muizen Poule 9 februari

Dinsdag 12 februari 2019

De eerste Witte Muizen Poule van 2019 is gewonnen door maar liefst vier deelnemers. Wim Hanekamp, Richard Tijssen, Tonny Hofmeijer en Damian de Wilde wisten allen maar liefst 6 wedstrijden goed te voorspellen.

Uiteindelijk waren er 45 deelnemers. Voor het eerst dit seizoen werd één wedstrijd door alle deelnemers correct voorspeld: Vierhouten '82 - SEH werd door iedereen ingevuld met een 2!

Let op: Aanstaande zaterdag SUPER ZATERDAG in 4C!

De volledige uitslag:

 

Wim Hanekamp 6 Richard Tijssen 6 Tonny Hofmeijer 6 Damian de Wilde 6 Albert Kraan (Hatto Heim) 5 Dennis Bijsterbosch 5 Jeremy van de Beek 5 Kristian Stijf 5 Gerrit van de Maten 5 Jan Piet de Gooijer 5 Hans Veldhuis 5 Harmen van Oene 4 Henri Houtman 4 Soren van Hell 4 Stefan Nesselaar (CDW) 4 Anton van Noorel 4 John van de Vosse 4 Erik Barneveld 4 Marthijn van de Steege 4 Frank Olthuis 4 Pascal Diender 4 Ruud de Gooijer 4 Frank de Jong 4 Piko 4 Henry Scheffel (KCVO) 4 Hans Bos (DSV) 4 Henk van Gelder 4 Jasper Looije (Nunspeet) 3 Rob Elskamp 3 GJ Barneveld 3 Jordy Joostema 3 Jurian Rosendal 3 Gerrit Remmerts 3 William Bijsterbosch 3 AD IJzerman 3 Richard van de Streek 3 Michiel de Gooijer 3 Jesse de Gooijer 3 Otto Teule 3 Rik Dingerink 2 Antoinet van Egteren 2 Rick Zandvliet 2 Michael Bosman 2 Henk van Oene 2 Bart Dingerink 1