SEH oefent tegen Terwolde

Maandag 14 januari 2019

Het eerste elftal van SEH zal aanstaande dinsdag haar eerste oefenwedstrijd van het nieuwe jaar 2019 afwerken. Op sportpark 'De Eeuwlanden' is Terwolde (vijfdeklasser, zondag) de eerste tegenstander van het team van hoofdtrainer Pascal Diender.

Waar voor diverse buurtverenigingen de competitie aanstaande zaterdag al weer hervat wordt, speelt SEH haar eerste officiële competitiewedstrijd in 4C pas weer op 9 februari. De ploeg speelt dan uit tegen Vierhouten ’82.

In aanloop naar die competitiehervatting zullen vier oefenwedstrijden afgewerkt worden. Een overzicht:

Dinsdag 15 januari: SEH – Terwolde

Dinsdag 22 januari: SEH- Go Ahead Kampen 2 20.15 uur.

Zaterdag 26 januari: Veluwse Boys (Garderen) – SEH, 14.30 uur.

Zaterdag 2 februari: SEH – Harfsen, 14.30 uur.

Toeschouwers zijn uiteraard morgen, en ook bij de andere duels, van harte welkom op sportpark De Eeuwlanden.

Aanvang van het duel SEH – Terwolde is 20.00 uur!

De geplande oefenwedstrijd tussen SEH 2 en WHC 2, van 15 januari, gaat overigens niet door!