Nieuwe trainer SEH JO13-1 gezocht

Woensdag 09 januari 2019

SEH is voor volgend jaar op zoek naar een nieuwe trainer van de JO13-1. De huidige trainer, Jan Willem Hanekamp, zal volgend jaar de JO17-1 onder zijn hoede nemen. Hierdoor is een vacature ontstaan bij zijn huidige ploeg.

Trainer JO13-1 vv S.E.H. te Heerde

Voetbalvereniging S.E.H. uit Heerde zoekt voor het seizoen 2019-2020 een trainer voor het JO13-1 elftal. De JO13-1 komt in het seizoen 2019-2020 hoogstwaarschijnlijk uit in de eerste klasse. Het elftal (zie foto) komt het komende half jaar voor het tweede opeenvolgende jaar uit in de promotiepoule 1e klasse!

Profiel van de ideale kandidaat:

-Twee keer per week verzorgen van de training (trainingsavonden in overleg)

-Wedstrijdbegeleiding op zaterdag

-Samenwerking met overige jeugdtrainers

-Meedenken en uitvoeren Technisch Jeugdplan

-In bezit van minimaal TC-III of bereid zijn deze te halen

Wat biedt vv S.E.H:

-Een sportieve uitdaging

-Prachtige accommodatie met twee kunstgrasvelden

-Ondersteuning van Jeugd Hoofd Opleidingen

-Groeiende en ambitieuze jeugdafdeling

Heeft u interesse in deze functie, neem dan contact op via onderstaande gegevens.

Michiel de Gooijer, 06-12642359, michieldegooijer@hotmail.com