William Bijsterbosch vertrekt bij SEH

Zaterdag 05 januari 2019

De trainer van het tweede elftal, William Bijsterbosch, stopt na dit seizoen met zijn functie bij SEH. Dat hebben de trainer en het bestuur van de voetbalvereniging in goed overleg met elkaar afgesproken.

Deze mededeling is zaterdagmiddag gedaan tijdens de nieuwjaarsreceptie van SEH. Bijsterbosch stopt na maar liefst negen (!) jaar met deze functie bij de blauwwitten. Het feit dat de samenwerking zo lang heeft geduurd zegt veel over de goede relatie tussen coach en club. De trainer is dan ook hartelijke bedankt voor zijn verdienste bij de club en het bestuur wenst hem nog een goede en leuke laatste seizoenshelft.

SEH 2 (foto) staat halverwege de competitie op positie 5 in de 3e klasse. Het team heeft in tien wedstrijden vijftien punten bij elkaar gespeeld. De club gaat de komende periode op zoek naar een nieuwe trainer van het elftal, voor het seizoen 2019-2020.