SEH JO8-1 kampioen

Maandag 10 december 2018

Afgelopen zaterdag, 8 december, speelde het team SEH JO8-1 de laatste wedstrijd van het seizoen in de 1e klasse.

Het team onder leiding van Christiaan van de Vlekkert, Fred Bisschop en Richard van de Streek, bleef ongeslagen en veroverde het kampioenschap! In de eerste competitie die de jongens speelde, hebben ze met goed en gepassioneerd voetbal, maar nog veel belangijker met heel veel plezier een knappe prestatie geleverd! Volgende week vieren de jongens het kampioenschap en sluiten ze het seizoen af met een leuke activiteit. Dankzij het kampioenschap is het team gepromoveerd en zullen ze in het voorjaar in de hoofdklasse te bewonderen zijn!

Het team bestaat uit; Daan Leraar, Xavier Kasteel, Tim Bisschop, Ole Snijders, Tijn van de Vlekkert, Siem van de Streek, Niels Boeve en Sven van den Berg.

Foto: Rene Snijders